Pik
Сьогодні, 06 серпень 2020
20.09.2018
467
0

Гран-прі фестивалю "Кінокімерія" отримав анімаційний фільм

Гран-прі фестивалю "Кінокімерія" отримав анімаційний фільм

Гран-прі на XIІІ Міжнародному кінофестивалі аматорського кіно "Кінокімерія", який відбувся на Херсонщині в місті-курорті Скадовськ, присуджено українському анімаційному фільму "Пляшка", повідомляє "Ukrinform".

Про це поінформував у середу, 19 вересня, в Херсоні на прес-конференції за підсумками кінофестивалю член журі фестивалю Юрій Гармаш, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це фільм під назвою "Пляшка", анімаційна картина. Я скажу, що вона мене просто вразила. Я дуже прискіпливо ставлюсь до певних робіт, особливо з анімації, але це просто дуже цікава картина. Автор і співавтор - Євген Бондаренко з Києва", - розповів Гармаш.

У свою чергу, голова журі фестивалю кінорежисер Станімір Тріфонов з Болгарії зазначив, що особисто він здивувався цій картині. "Тому що вона виглядає, і не лише виглядає, але й звучить, абсолютно професійно. У мене не було ніяких зауважень щодо якості картини... Це історія однієї пляшки для пива. Вона, по-суті, є дзеркалом життя звичайної людини в системі держави", - наголосив він.

Як зазначив Тріфонов, у цьому фільмі багато смутку, і виключно складний, але оптимістичний фінал. "Моя мрія як режисера домогтися такої здатності робити такі фінали", - підкреслив він.

Загалом на XIІІ Міжнародний фестиваль аматорського кіно "Кінокімерія", як поінформував член журі Юрій Ріпенко, було подано понад 190 фільмів. "Передивитися різні роботи - а це (фільми - ред.) і по 20 хвилин, і по 15 хвилин, і по 5 хвилин, і по 3 хвилини, це було дуже важко. Але ми постаралися кожну з них розглянути. І ми трохи розширили нашу програму: ми не тільки приймаємо аматорські роботи, ми приймаємо роботи студентські, це як кіношкола, і ми приймаємо також роботи незалежних авторів, які просто роблять некомерційний продукт, некомерційне кіно", - розповів Ріпенко.

А стосовно того, що даний кінофестиваль "Кінокімерія" був тринадцятим, то, як зазначив на прес-конференції секретар журі Владислав Таранюк, даний факт неодноразово  згадувався на фестивалі. "Неодноразово ми відзначали, що це тринадцятий фестиваль - знаєте, ставлення до такої цифри дуже своєрідне, цікаве. Це було відзначено і в роботі фестивалю. Було так: трошки зашпорталися, але вставали і йшли далі, і дійшли фіналу, відзначили кращі роботи, нагородили переможців", - сказав Таранюк.

Як повідомляв Укрінформ, на Херсонщині у понеділок, 17 вересня, стартував XIІІ Міжнародний фестиваль аматорського кіно "Кінокімерія". На фестивалі були представлені фільми з України, Болгарії, Іспанії, Македонії, Ірану, Вірменії, Білорусі, Казахстану. У роботі фестивалю взяв участь президент Міжнародного союзу непрофесійного і незалежного кіно (UNICA) при ЮНЕСКО Дейв Ваттерсон з Великої Британії.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину