Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
14.03.2019
892
0

ГПУ ініціює перевірку розкрадання бюджету і лісів на Херсонщині

ГПУ ініціює перевірку розкрадання бюджету і лісів на Херсонщині

Генеральна прокуратура України замовила аудит рахункової палати Херсонської обласної ради і перевірку державного комітету лісового господарства, повідомляє "Діло".

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко у Верховній Раді, інформує Depo.ua.

"Ми замовили аудит рахункової палати Херсонської обласної ради щодо місцевих бюджетів. Звідси ми будемо бачити економічне підгрунтя скоєного злочину, а також, ймовірно, інших злочинів щодо прізвищ, які так настирливо звучать у пресі", – зазначив Луценко.

"Також ми замовили відповідну перевірку державного комітету лісового господарства, який перевіряє і вже надав нам дуже потрібну інформацію про факти знищеня і розкрадання лісів в Херсонській області", – додав генпрокурор.

За словами Луценка, таким чином буде дана оцінка не лише скоєному злочину щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк, але й, ймовірно, службовим злочинам у вигляді розкрадання коштів державного бюджету або місцевих бюджетів. Він не виключив, що в тих справах можливі й інші підозри та інші фігуранти.

Нагадаємо, навесні 2018 року пожежа знищила понад 600 гектарів Олешківського лісу на Херсонщині. Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк наголошувала, що ліс палять для того, щоб потім продавати. У липні 2018 на Гандзюк напали. У листопаді вона померла. У прокуратурі заявили, що слова активістки про підпал лісу є ймовірною причиною її вбивства.

6 листопада 2018 року Верховна Рада вирішила створити Тимчасову слідчу комісію для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину