Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
13.06.2018
738
0

Готуй сани влітку: у Херсоні говорили про зиму та ОСББ

Готуй сани влітку: у Херсоні говорили про опалення та ОСББ

У минулому опалювальному сезоні причиною несвоєчасного отримання теплоносія у Херсоні будинками, де створено ОСББ, була відсутність укладених угод про розмежування зон експлуатаційної відповідальності між теплопостачальними підприємствами та ОСББ.

Про це на колегії ОДА 12 червня  повідомив  в.о. директора Департаменту ЖКГ обласної державної адміністрації Віктор Рассолов, передає ПІК. На колегії обговорювали підсумки минулого опалювального сезону та підготовку до наступного. 

«Несвоєчасно отримали теплоносій і мешканці ОСББ у Херсоні. Причиною несвоєчасного отримання централізованого теплоносія до житлових  будинків, де створено ОСББ – відсутність укладених угод про розмежування зон експлуатаційної відповідальності між теплопостачальними підприємствами та ОСББ», - відзначив Віктор Рассолов.

За його словами, мерія, посилаючись на делеговані повноваження районним у місті радам щодо роботи з ОСББ, не вживала достатньо заходів для врегулювання ситуації.

Із 273 ОСББ, які отримують тепло від АТ «Херсонська ТЕЦ», уклали угоди 148 або 54%, із 242 ОСББ, які отримують тепло від МКП «Херсонтеплоенерго», укладено угоди зі 177 – 73%.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину