Pik
Сьогодні, 30 Травня 2020
10.02.2018
777
0

Готовий підтримати тих, хто запровадить систему стандартів у туристичну сферу - Путілов

Готовий підтримати тих, хто запровадить систему стандартів у туристичну сферу - Путілов

За розвитком внутрішнього туризму в України і Херсонщини зокрема - майбутнє. Саме індустрія гостинності повинна стати точкою економічного зростання для нашого регіону, переконаний Андрій Путілов.

У 2017 році Херсонщину відвідали 3,5 мільйона туристів. Цікаво і корисно було б подивитися опитування - чи готова людина приїхати вдруге до нас. Хотілося б, щоб туристи закохувалися у Херсонщину. Повинно бути не тільки чисте море, але і хороші ресторани і кафе, зручне транспортне сполучення, чистота, - говорить Андрій Путілов і закликає впроваджувати європейський досвід в нашій туристичній галузі.

-В Європі добре працює інститут саморегуляції - немає таких «контролерів» від держави, які перевіряють, як обслуговують споживачів, - ділиться Андрій Путілов і наводить аналогію з системою Екопродукт.

Для прикладу, в Європі існують магазини екопродуктів - люди готові платити дорожче за якісний товар. Але як цю систему проконтролювати, щоб споживач був упевнений в товарі? Зібралися підприємці, які були цією темою натхненні, створили екологічний стандарт для продукції, систему контролю. Все це стало брендом, до якого є безумовна довіра. Держава в цьому безпосередньо участь не приймає. Так створюють внутрішньогалузеві бренди - об'єднавшись в конгломерат, представники галузі захищаються від недоброякісної конкуренції, і в той же час, споживача захищають від неякісної послуги. Адже, якщо мова йде про розвиток туризму на Херсонщині, неякісне обслуговування туриста негативно позначається на бренд всієї Херсонщини, кожного, хто працює в туристичній галузі, - упевнений Путілов.

-Чому б тим, хто займається туристичною галуззю, не створити власний бренд, стандарт якості, щоб захиститися від тих, хто працює неякісно? Тільки конкуренція і бажання відповідати стандарту зможуть підняти рівень наших послуг.

Путілов каже, що готовий зі свого боку співпрацювати з тими, хто візьметься за впровадження стандартів в туристичній сфері, а, можливо, вже займається таким проектом. Адже, у результаті, виграє не тільки турист, а й бізнес, економіка Херсонщини в цілому.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину