Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
23.08.2018
317
0

У Херсоні продовжують тліти біологічні ставки міських очисних споруд

У Херсоні продовжують тліти біологічні ставки міських очисних споруд

З 21 серпня у Херсоні продовжують горіти органічні рештки  в районі ставків біологічного очищення зворотних вод очисних споруд каналізації Херсона, про це передає ПІК з посиланням на Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА та ГУ ДСНС в Херсонській області. 

«21 серпня з 15.00 спостерігається горіння торфовища в районі ставків біологічного очищення зворотних вод очисних споруд каналізації міста. Вирішується питання щодо застосування найбільш ефективного способу гасіння пожежі. Інформація отримана від чергового ЦДС «1580» 22.08.18 р. 14.50», - йдеться у повідомленні Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 23 серпня.

Цю інформацію підтвердили і в ГУ ДСНС в Херсонській області - суха ростинність та органічні відкладення, що лишились після очищення стічних вод у відстійниках очисних споруд у селищі Зимівник, продовжують тліти станом на сьогодні. На місці  працюють рятувальники (одна машина) та фахівці міськводоканалу з мотопомпою. 

 Як стало відомо ПІК, один з варіантів виходу з ситуації - тління можна ліквідувати, якщо пустити воду у відстійники. 

Як раніше передавав ПІК, у Херсоні 21серпня загорілись біологічні ставки міських очисних споруд, які уже багато років виведені з технологічного ланцюга очистки стічних вод.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину