Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2019
23.06.2018
680
0

На Херсонщині все більше горіхових промислових садів

Горіховий бізнес: перспективи на Херсонщині

Наразі площа насаджень горіху в Херсонській області складає 617 га, переважно він росте в господарствах населення. Про це написав у Фейсбук  директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Паливода, передає ПІК

Є стійка тенденція збільшення горіхових промислових садів

«Наразі площа насаджень горіху в Херсонській області складає 617 га, переважна більшість площ горіху – в господарствах населення, доля сільгосппідприємств поки що лише 132 га. Але є стійка тенденція щодо збільшення горіхових промислових садів. Упевнений, що у горіхівницького напряму є великі перспективи для розвитку на Херсонщині», - йдеться у повідомленні.

Він вважає, що ця культура для Херсонщини дуже перспективна.

На Херсонщині можна вирощувати закордонні сорти горіху

«Днями спілкувався із президентом Української горіхової асоціації, який розповів, що в Україні частка коштів від продажу горіхів становить 52% від продажу всієї плодово-ягідної продукції. Надходження валютних коштів від продажу горіхів в 2017 році склало 100 (!) млн долл. США. В Україні, і особливо на Херсонщині, інтерес до горіху зростає – вже чимало наших садоводів висадили і продовжують висаджувати горіхові сади. Наш південний клімат чудово підходить для вирощування деяких закордонних сортів горіху, крім того саджанці горіху підпадають під програму державної компенсації посадкового матеріалу», - відзначив Паливода.

На виставці «АГРОПОРТ Південь Херсон» говоритимуть про рентабельні горіхові сади

Саме тому в рамках роботи виставки «АГРОПОРТ Південь Херсон» 27 липня в Херсоні буде проведена конференція «Найсучасніші агротехнології в створенні та обслуговуванні рентабельних горіхових садів» де буде представлено агротехнологій вирощування волоського горіху, огляд посадкового матеріалу та практичні поради – як створити горіховий бізнес.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину