Pik
Сьогодні, 08 Квітня 2020
20.10.2016
268
0

Гордєєв заміряв температуру асфальту біля Олешок

Гордєєв заміряв температуру асфальту біля Олешок

На дільниці автодороги державного значення Олешки - Гола Пристань - Скадовськ біля села Підлісне Олешківського району 20 жовтня відбулася інспекційна перевірка якості ремонту за участі голови ХОДА Андрія Гордєєва, начальника Служби автодоріг Миколи Савченка та ЗМІ.
Як повідомив голова ХОДА Андрій Гордєєв, «це чергова ділянка, ремонт якої був нами анонсований ще в травні місяці, і до якої ми зараз приступили».
- В наших планах продовжити ремонт цього напрямку у 2017 році до міста Гола Пристань, бо це є курортний напрямок, і він має бути у нас належної якості. Щойно, при вас, замірялась температура асфальту, який кладеться. Мінімальна температура, яка має бути при укладці - це 120 градусів, а ви бачили 140 градусів. Для того, щоб зменшити коливання нерівностей, ми пішли на хитрощі: нижній прошарок вкладається у два шари. Тобто два шари по 5 см дозволяють нам з 10 см зробити максимальне вирівнювання з урахуванням того, що це просто поточний ремонт.

дор

Поверх цього шару буде ще фінальний, який дозволить нам комфортно переміщуватися по цій дорозі. На наступному тижні ми поїдемо дивитись наступну ділянку, у іншому курортному напрямку - це околиці села Новотроїцьке. Там капітальний ремонт, тому що наявний асфальт вже не витримує жодної експлуатації, - прокоментував Андрій Гордєєв.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину