Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
30.06.2016
151
0

Гордєєв вважає, що децентралізації потрібна повноцінна дискусія, а не істерики політиканів

Гордєєв вважає, що децентралізації потрібна повноцінна дискусія, а не істерики політиканів

Голова ОДА Андрій Гордєєв переконаний, що громаді області не треба зважати на істерики політиканів, що піаряться перед виборами на темі «геноциду села», на страху людей перед невідомим, розповідають байки про закриття шкіл, медичних закладів.

Про це він заявив у своєму виступі на сьогоднішньому засіданні регіональної платформи з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування.

«На жаль, зараз втрутилися довиборна ситуація на окрузі, де я був раніше народним депутатом (183 окрузі - ред.)», - відзначив він.

Він подякував організаторам «круглого столу», які запросили до дискусії реальних голів сільських рад.

«Одні виступають за децентралізацію, інші - проти. Але це є дискусія, це не є нав'язування страху перед невідомим. Це є професійна дискусія», - відзначив Гордєєв. Він сподівається, що завдяки такій дискусії Херсонщина вийде на інший щабель децентралізації.

«Не може одна громада працювати лише на свій апарат (сільської ради - ред.), не може бути, що податки громади йдуть на утримання 20 людей, які там працюють», - відзначив Гордєєв. «Дорога там не робиться, освітлення там не робиться, і ми сидимо - чекаємо», - відзначив голова ОДА.

Він підкреслив, що перспективний план формування територій громад, який був затверджений, може змінюватися громадою за економічними розрахунками, а не за чиїмось політиканством.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину