Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
11.07.2016
193
0

Гордєєв продовжує започатковану Путіловим "радооборонну" традицію

Гордєєв продовжує започатковану Путіловим "радооборонну" традицію

Починаючи з кінця 2014 року, тодішній голова ХОДА Андрій Путілов розпочав проводити щомісячні виїздні засідання Ради оборони області.

З огладу на ситуацію в країні і, враховуючи, що Херсонщина прикордонна з анексованим Кримом область, на засіданнях обговорювалися актуальні проблеми обороноздатності регіону та допомоги військовим.

Продовжив "радооборонну" традицію і нинішній губернатор Андрій Гордєєв.

Так,вже завтра на Херсонщині відбудеться чергове засідання Ради оборони. В порядку денному 4 питання.

Серед них функціонування та використання 241-го військового полігону Збройних Сил України (населений пункт Раденськ), забезпечення пожежної безпеки під час проведення навчань, навчальних стрільб та інших заходів, які проводяться на полігоні військовими підрозділами, розташованими на території Херсонської області.

Також обговорять вирішення проблемної ситуації навколо відведення для службових потреб підрозділам ДПСУ земельних ділянок в межах Чаплинського і Каланчацького районів, а також м.Херсона та їх відповідного документального оформлення (інвентаризації, розробки проектів землевідведення тощо).

Окрім того, обговорять на засіданні виконання правил прикордонного режиму судноводіями маломірних плавзасобів та адміністраціями об'єктів базування в межах Генічеського та Скадовського районів.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину