Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
26.01.2018
1094
0

На Херсонщині обиратимуть один з трьох проектів сміттєпереробного заводу

Гордєєв розповів про «танці з бубнами» та сміттєпереробку

Три іноземні компанії, які хочуть побудувати на Херсонщині сміттєпереробні заводи,  мають у січні-лютому  представити  ТЕО (техніко-економічне обґрунтування).

Про це в ефірі «Скіфії» розповів голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК

«Сміттєпереробний завод – це не обіцянка, це те, за що ми взялись і, я думаю, що ми  дійдемо до кінця», - запевнив Гордєєв.

«На сьогодні є три  іноземні компанії, які мають бажання у нас розмістити такий завод. Вони готують зараз ТЕО і я думаю, що десь до кінця січня, максимум, десь лютий, ці ТЕО нам представлять. ТЕО – це вже кошторисна вартість,вона вартує якихось коштів  і для мене це вже є гарним сигналом, що ці компанії щось вкладають в цю ідею по сміттєпереробці . Це три місця – Зеленівка (старе наше звалище), Олешки або Нова Каховка. Усе  залежить від технології – це три різні технології», - відзначив Гордєєв.

Раніше, нагадаємо, голова ОДА пояснював, що обиратиметься один з цих проектів.

Голова ОДА підкреслив в ефірі «Скіфії», що влада  сприяє реалізації цього проекту.

«Повірте, ми «танцюємо», перед ними,  як то кажуть «з бубнами», тому що ми їздили в Китай, в інші країни, ми дивилися ці технології, щупали їх, бачили. Тому ми за те, щоб цей діалог продовжувався продуктивно», - відзначив голова ОДА.

Він також повідомив, що це питання стоїть на контролі і в Уряді, тому що йде супроводження однієї з компаній (китайської) в межах угоди урядів України та Китаю.

Мова не йде про бюджетні кошти.  «Це 100% інвесторські кошти, ми тільки можемо їм створити умови, щоб вони тут працювали… Скажу відверто, є дуже багато маленьких ділків, які хочуть від цього десь там «прикурювати». Ми цього не може дозволити навіть теоретично», - каже Гордєєв. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину