Pik
Сьогодні, 05 Березня 2021
26.08.2017
884
0

На Херсонщині відзначили 55-річчя з Дня створення військової частини А1604

Гордєєв подякував військовим за допомогу у ліквідації пожеж

У суботу, 26 серпня, у День авіації України, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь в урочистостях, присвячених святкуванню 55-ї річниці з Дня створення військової частини А1604, передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

На святкуванні були присутні родини військовослужбовців.

«Зазвичай, коли святкують річниці, то згадують що було до цього. Я пам’ятаю вашу частину, вашу бригаду три роки тому, коли з волонтерами допомагали всім, чим могли. І сьогодні вже видно результати нашої підтримки по екіпіруванню, по оснащенню. Те, що було раніше і сьогодні – дві різні армії», –  відзначив Гордєєв.

Голова ОДА вручив подяку військовослужбовцям, а також подарунок - ноутбук.

Також він зазначив, що саме військова частина А1604 завжди допомагає у ліквідації пожеж на Херсонщині.

 

ДОВІДКА:

11 окрема бригада армійської авіації бере свої витоки з 370 окремої вертолітної ескадрильї, яка почала формуватися у серпні 1961 року, на підставі Директиви Начальника Головного штабу військово-повітряних сил СРСР від 12.08.1961 року, а також Директиви 48 ПА №0322 від 21.08.1961 року, під керівництвом майора Колбасіна М.М.

Наказом МО СРСР від 2 серпня 1962 року № 0095 Днем частини встановлено 26 серпня.

З січня 1981 року по травень 1989 року особовий склад частини поескадрильно виконував інтернаціональний обов’язок у Республіці Афганістан. У лиху Чорнобильську годину, у 1986 році, особовий склад частини був одним з перших учасників ліквідації наслідків аварії. У жовтні місяці 1993 року вісім екіпажів частини рятували біженців в Абхазії під час Грузинсько-Абхазького конфлікту. З 1996 року військовослужбовці частини брали участь у складі сил KFOR в Косові, у миротворчих операціях ООН у Боснії та Герцеговині, Македонії, Сьєрра-Леоне, Ліберії, Кот-Д’Івуарі, Конго.

Нині особовий склад частини активно і самовіддано виконує поставлені завдання у зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

З 2014 року авіація 11 окремої бригади армійської авіації використовувалась з перших днів проведення антитерористичної операції. За час проведення АТО льотчики військової частини виконали понад 6 тисяч бойових вильотів із загальним нальотом близько 4500 годин. Найбільш успішніші операції армійської авіації - це висадка десантів на Савур-Могилі та в Донецькому аеропорту.

За час існування частини військовослужбовці отримали 359 державних та 1230 відомчих нагород, за час проведення АТО державними нагородами було нагороджено 50 військовослужбовців, відомчими – 11 військовослужбовців.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину