Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
01.10.2019
481
0

Гончарівка поділилася новими досягненнями

Гончарівка поділилася новими досягненнями

30 вересня бібліотечна спільнота України відзначала своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Цей день Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара зустрічає цікавими проектами та заходами, креативними ідеями та новими досягненнями,- повідомила пресслужба Херсонської облради,- передає ПІК.

До Всеукраїнського дня бібліотек Президія Української бібліотечної асоціації визначила переможців конкурсів та нагороджених відзнаками. Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара отримала Почесну відзнаку Української бібліотечної асоціації у номінації «Інклюзивна бібліотека».

Крім того, за підсумками VI Регіонального конкурсу на краще методичне та бібліографічне видання публічних бібліотек Півдня України Гончарівка перемогла у номінації «Краще бібліографічне видання» за видання «Надруковано в Херсоні: каталог місцевих видань. 1842-1991». Підсумки підведено у рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Бібліотека як складова культурного, наукового та національного розвитку держави: до 190-річчя Одеської національної наукової бібліотеки».

У Гончарівці працюють віддані своїй галузі професіонали, активні і прогресивні фахівці. Набуваючи нових функцій та більших можливостей, установа перетворюється на сучасну культурну інституцію, креативний і модерновий простір, привабливий для херсонського відвідувача.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину