Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
11.05.2020
1090
0

Гончарівка долучилася до нового міжнародного артпроєкту

Гончарівка долучилася до нового міжнародного артпроєкту

Центр європейської інформації КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради долучився до нової міжнародної колаборації. Її старт прийшовся саме на переддень Дня Європи – 2020 – 6 травня.Про це повідомляє пресслужба Херсонської облради

Приміщення Гончарівки стане одним з об’єктів дослідження проєкту «Художньо-урбаністичний форум “Херсонський модернізм: назад в майбутнє”».

Арткритик і журналіст Юлія Манукян, одна з кураторок проєкту, розказала, що з’явився шанс відновити прогалини в «модерністському» минулому міста. Збирається молода дослідницька команда з майбутніх архітекторів, дизайнерів і художників віком від 16 до 25 років. Вони прочитають невідомі сторінки «херсонського модернізму» (між 20-ми і 90-ми роками ХХ століття) і запропонують цікаві ідеї з його популяризації.

За хронологією та стилістичною яскравістю виберуть 12 об’єктів, дослідять їх, розроблять проєкти візуального та інформаційного «оживлення», щоб захистити будівлі від руйнування та спотворення. Керує проєктом архітектор і громадський діяч Андрій Луцик.

Ініціатива передбачає участь ментора з країн Євросоюзу – Даріуса Вайчекаускаса (Литва), голови Клайпедського відділення Спілки фотохудожників.

Наталя Шальнова, керівниця ХМГО «Інформаційний центр малого та середнього бізнесу та інновацій», фаховий екскурсовод, розробить спеціальну екскурсію обраними об’єктами зі списку модерністських шедеврів Херсону.

Отже, результати включатимуть екскурсію «Невідомий модернізм», екскурсійний буклет і календар із 12 яскравими «модерністськими» об’єктами, створений на основі артпроєктів, які розроблять учасники форуму. Вони будуть представлені широкому загалу у вересні-жовтні 2020 року.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину