Pik
Сьогодні, 24 Февраля 2021
30.04.2020
975
0

Гончарівка – учасниця міжнародного проєкту

Гончарівка – учасниця міжнародного проєкту

В епоху глобальних змін бібліотека трансформується, щоб відповідати актуальним інформаційним та культурним потребам громади. Для виконання цієї функції у бібліотеках мають з’являтись інноваційні послуги, особливо, якщо книгозбірня є головним інформаційно-культурним центром регіону. Так подумали працівники Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара та вирішили презентувати власну ідею інноваційної бібліотечної послуги, яка сприятиме розвитку креативних індустрій на Херсонщині. Про це повідомляють у прес-службі Херсонської облради.

Пройшовши технічний відбір та серйозну експертну оцінку, бібліотекарі щасливі повідомити: Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара стала учасницею проєкту «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги», що реалізується ВГО Українська бібліотечна асоціація за підтримки Європейського Союзу (програма House of Europe). Партнери проєкту: Публічні бібліотеки м. Орхус (Данія) та Білоруська бібліотечна асоціація.

Попереду авторів ідеї очікує серйозне навчання, під час якого співробітники Гончарівки опанують спеціальну методологію «Дизайн-мислення для бібліотек». До речі, ця методологія була розроблена Публічною бібліотекою м. Чикаго (США) та Публічними бібліотеками м. Орхуса (Данія) за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс. Після закінчення навчання слухачі мають впровадити інноваційну послугу та презентувати отримані результати наприкінці року.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину