Pik
Сьогодні, 24 Октября 2018
03.10.2018
363
0

Головою Херсонського апеляційного суду обрали Олександра Коровайка

Хто очолив Херсонський апеляційний суд?

Колектив суддів Херсонського апеляційного суду обрав головою суду Олександра Коровайка. Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт Апеляційного суду Херсонської області.

Відповідно до Указу Президента України № 297/2018 «Про переведення суддів» від 28 вересня 2018 року суддів Апеляційного суду Херсонської області переведено на роботу на посадах суддів новоутвореного Херсонського апеляційного суду.

«2 жовтня 2018 року, в Херсонському апеляційному суді відбулися перші загальні збори суддів. Колектив суддів Херсонського апеляційного суду, висловив довіру Олександру Івановичу Коровайку, обравши його головою суду», - йдеться у повідомленні.

Заступниками голови суду Херсонського апеляційного суду обрано Кузнєцову Олену Анатоліївну та Заіченка Володимира Леонідовича.

Секретарем судової палати з розгляду кримінальних справ обрано Литвиненко Інну Іванівну, а секретарем судової палати з розгляду цивільних справ - Приходько Ларису Антонівну.

«Звертаємо увагу, що відповідно до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» новоутворений Херсонський апеляційний суд розпочне роботу після опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови відповідного суду про початок роботи новоутвореного суду», - йдеться у повідомленні.

 Як раніше повідомляв ПІК, Апеляційний суд області справи не розглядає – їх передають новоутвореному суду.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину