Pik
Сьогодні, 24 Октября 2018
05.06.2018
643
0

Головний патрульний області просить з образами приходити до нього

Головний патрульний області просить "з матюками" приходити до нього

Начальник управління патрульної поліції в Херсонській області Костянтин Дронгаль просить всіх, хто невдоволений роботою його підлеглих, з образами та претензіями приходити на прийом особисто  до нього, а патрульних не ображати.

Про це Костянтин Дронгаль заявив під час прес-конференції 5 червня, передає ПІК.

«З 14 травня я працюю начальником управління патрульної поліції в Херсонській області. Якщо ви незадоволені роботою загалом управління, якогось конкретного патрульного, відділу і вам хочеться навіть просто нецензурно висловитися в його сторону, я вас попрошу, зробіть глибокий вдих і прийдіть до мене на прийом громадян або напишіть мені», - просить він херсонців.

«Я це сприймаю нормально, я сприймаю критику, я її постійно аналізую, я це витримаю, нічого страшного. Патрульного лишіть, будь-ласка. Не треба, від цього краще не буде. Якщо ви нецензурним словом висловились в бік патрульного і часто це необґрунтовано, в нього хіба покращиться настрій? Це негативно впливає на поліцейських», - відзначив Костянтин Дронгаль.

«Ще раз наголошую: ми ті самі люди, ми виросли в одних і тих самих дворах і точно так само жили до того. Зараз не така вже й велика зарплата у поліцейського – 8 тисяч, за яку він повинен отак стояти і терпіти, коли на нього плюють або ображають», - каже начальник управління патрульної поліції в Херсонській області.

«Інакше ми просто доведемо до того, що всі люди повтікають, поїдуть, як ми кажемо, на заробітки, знайдуть собі іншу роботу, яка достойно оплачується. Ми, як суспільство, також за це відповідальні», - вважає Костянтин Дронгаль.

«Є у вас претензії – приходьте до мене, хочете виматюкатися – матюкайтесь на мене, будь-ласка, не зачіпайте патрульних. Я сам розберусь, чи він правий, чи не правий і буду нести за це відповідальність», - каже Костянтин Дронгаль.

 Читайте також: Дронгаль прокоментував дії патрульних під час погоні за грабіжниками

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину