Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
03.04.2019
1766
0

Тищенко не витримав морального тиску та звільнився з посади

Головний лісник Херсонщини не витримав морального тиску і звільнився

За згодою сторін звільнився начальник управління лісового та мисливського господарства у Херсонській області Віктор Тищенко, повідомляє Новий день.

Він витримав роботу в умовах, коли лісгоспи краю впродовж трьох років узагалі не мали бюджетного фінансування. Але не витримав морального тиску, що посилився останнім часом.

«Піти у відставку – це тільки моє рішення, ніхто мене не примушував, і нікого за собою не кличу. Просто втомився морально і фізично. Я все життя садив та оберігав ліс, півтора десятка років у своїй біографії віддав роботі лісничого, ще дев’ять років очолював Каховський лісгосп. А тепер дожився до обурливих закидів типу: «Рищук та Тищенко знищили олешківський ліс». Такої наруги не заслужив, і більше стикатися із абсурдними звинуваченнями не хочу», — сказав у телефонній бесіді із автором цих рядків Віктор Володимирович.

Втім, нарешті лісівники Херсонщини почули і хорошу новину. Нещодавно їм бодай частково відновили держбюджетне фінансування. З спеціального фонду державної казни, куди надходить рентна плата за використання лісових ресурсів, Держлісагентство України у 2019 році запланувало асигнувати лісгоспам регіону 67 мільйонів гривень. З них понад п’ятнадцять мільйонів уже надійшло. Виконувач обов’язків начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Михайленко пояснив: кошти призначені виключно на утримання лісової охорони, боротьбу із пожежами та на висаджування нових гаїв. Такі завдання обумовлюють виживання зелених оаз у таврійському степу. Хоча тепер відновлювати нормальну роботу буде складно.

- За тривалої відсутності фінансування штати тих же лісопожежних станцій зараз укомплектовані тільки на третину, — наголосив Володимир Михайленко. – Треба набирати нових працівників, і бажано, досвідчених та кваліфікованих. А на місячну зарплату близько п’яти тисяч гривень таких кандидатів спробуй іще відшукай.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину