Pik
Сьогодні, 20 Июля 2018
15.12.2017
399
0

З ОСББ у ЖЕКи не повертають

Голови райрад у Херсоні закликали херсонців створювати ОСББ

У Херсоні лідером по створеним ОСББ є Суворовський район. Така інформація прозвучала в ефірі «Скіфії» під час звіту міського голови Херсона, який пройшов за участі керівників районних у місті рад, передає ПІК.

Обговорюючи питання створення ОСББ, Андрій Задніпряний,  голова Суворовської районної у м. Херсоні ради, відзначив: саме цей район лідирує в обласному центрі по кількості створених ОСББ.

"Сьогодні тільки в Суворовському районі більше 300 ОСББ і я запрошую всіх городян, які ще не створили таку форму управління в себе в будинках, залучатися, приходити у райвиконкоми, готові надавати всю інформаційну допомогу", - відзначив Андрій Задніпряний. 

Він підкреслив - це передова форма по утриманню наших багатоквартирних будинків.

З ОСББ у ЖЕКи не повертають

"По Дніпровському району у нас трохи менше ОСББ – 170, - каже голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради  Владислав Кондратов. - На жаль, ми зараз відчуваємо період, коли ОСББ перестали створюватися. Вони створюються. Але одне – два на місяць – це дуже мало. Ота критична маса людей, яка була готова це зробити – це вже зробили. Залишились ті, хто не дуже в цьому впевнений. Але нічого кращого, ніж ОСББ на сьогоднішній день ніхто не вигадав. Тільки власник може і вміє і знає, як обслуговувати йому своє житло".

"Коли всі в будинку будуть розуміти, що покрівля – це не проблема лише 5 – го  поверху, і забита каналізація в підвалі – це не проблема 1 – го поверху, тому що вони мають певні неприємності. Коли всі це зрозуміють, тоді і будинок почне функціонувати належним чином", - каже Владислав Кондратов.

"Я можу з впевненістю сказати, що на сьогоднішній день оті ОСББ, що створені 5-7 років тому, вони вже перестали думати про функціонування мереж опалення, водопроводу, в них це вже зроблено. Зараз вони думають над зовсім іншими питаннями – над питаннями енергозбереження, енергозаощадження",  - сказав голова Дніпровської райради.

 Він також закликав мешканців, які ще не створили ОСББ, долучатися.

"Найкращим прикладом є те, що за весь період існування ОСББ жодного нема ОСББ, яке б бажало повернутися до управління в ЖЕК", - каже він.

Колег підтримала і голова Корабельної районної у місті Херсоні ради Наталія Чорненька.

"За останні два роки в Корабельному районі кількість ОСББ збільшилась майже у 2,5 рази і сьогодні складає їх кількість 151 ОСББ. Я підтримую колег в тому, що форма управління ОСББ – це найбільш результативна форма управління власністю", - каже Чорненька.

"Ті ОСББ, які є більше 10 років практично займаються лише проблемою металопластикових вікон заміною, обладнанням прибудинкової території", - відзначила вона, водночас, зазначивши, що проблеми у ОСББ є.

Читайте також: У Херсоні стало світліше у приватному секторі 

Читайте також: У Херсоні після дачного сезону в рази зростає кількість бродячих собак

Читайте також: По сміттєпереробці є досить цікаві пропозиції 

Читайте також:  Миколаєнко про мостоперехід

Читайте також: Про бюджет області – спецфонд зросте втричі 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину