Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
11.01.2019
1767
0

Голови ОСББ домоглися зниження ціни на електроенергію

Голови ОСББ домоглися зниження ціни на електроенергію

Голови херсонських ОСББ та зрештою й усі жителі будинків можуть дихати спокійно. Результатом акції протесту, яка відбулася 10 січня на площі Свободи в Херсоні та в інших містах України, стало рішення про повернення до тарифів на енергопостачання місць загального користування на рівень 2018 року.

Як повідомляє Інтерфакс  Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 11 січня ухвалила рішення, яке знизить ціну на електроенергію, що споживається в місцях загального користування (МЗК) багатоквартирних будинків і садових товариств.

На засіданні в п'ятницю НКРЕКП скасувала постанову №2010 від 21 грудня 2018 року, якою було виключено примітку, згідно з якою тарифи на е/е, використовувану в багатоквартирних будинках і гуртожитках на технічні цілі та освітлення, встановлено на рівні тарифів для населення.

У результаті ціну е/е для ОСББ для цілей обслуговування МЗК із 1 січня 2019 року збережено на рівні 1,68 грн за кВт-год (із ПДВ).

Нагадаємо, 10 січня в Херсоні пройшла акція протесту голів ОСББ та жителів будинків проти підвищення з 1 січня вартості «комунальної» електроенергії.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину