Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
09.09.2016
162
0

Голова Херсонської облради Путілов не пішов на злочин – нардеп Різаненко

Голова Херсонської облради Путілов не пішов на злочин – нардеп Різаненко

Сьогодні голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов, народні депутати України Валерій Карпунцов, Павло Різаненко, Юрій Соловей та голова фракції ПП "БПП "Солідарність" у обласній раді Марина Чернишова провели брифінг з приводу подій в обласній раді.

«Була спроба у незаконний спосіб змістити керівництво обласної ради. Ніхто не відмовляє депутатам вносити у порядок денний сесії ті чи інші проекти рішень. Але все це повинно відбуватися згідно законну про місцеве самоврядування та регламенту», - прокоментував народний депутат України Павло Різаненко.

За його словами, повинна бути дотримана процедура винесення проекту рішення на сесію, чого не було в даному випадку. Це й реєстрація проекту, обговорення в комісіях, на Президії і затвердження на сесії.

«У депутатів був час зробити все по закону. Це була чергова сесія. Вчора на Президії був затверджений проект порядку денного у тому вигляді, який був запропонований головою сьогодні на сесію. Те, що пропонували депутати, виходило за межі закону. Саме тому голова обласної ради був зобов'язаний діяти за законом та Регламентом і не пішов на злочин.

Повторюю: ніхто не відмовляє в праві депутатам зареєструвати проект рішення, одною третиною скликати позачергову або чергову сесію і розглянуте всі питання, які вони бажають розглянути. Після того, як депутати не змогли затвердити порядок денний, сесія була закрита, що відповідає регламенту", - коментує Різаненко.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину