Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
20.10.2016
241
0

Голова Херсонської облдержадміністраці контролюватиме ремонт доріг ортофотозйомкою

Голова Херсонської облдержадміністраці контролюватиме ремонт доріг ортофотозйомкою

Про це очільник області Андрій Гордєєв зазначив сьогодні під час засідання колегії обласної державної адміністрації.

«Йде мова про те, що відбуваються регулярні крадіжки витратних матеріалів, а працівники неякісно вкладають дорожнє покриття. Ортофотозйомка дозволить контролювати цей процес - установки будуть розміщені на машинах, фотоекспертиза роботи підрядника буде проводитися на початку і в кінці робочого дня бригади», - пояснив Андрій Гордєєв.

Він звернувся до керівництва Служби автомобільних доріг Херсонської області й Облавтодору з тим, щоб вони серйозно розглянули дане питання й виділили кошти на придбання апаратури. Якщо такої можливості не буде, то обласна державна адміністрація готова посприяти у знаходженні інвесторів й отриманні необхідних коштів.

Тут голова ОДА навів приклад Київської області, яка активно використовує такий метод контролю здійснення ремонту доріг підрядними організаціями, й зауважив, що устаткування для ортофотозйомки розміщуються на автомобілях і за допомогою спеціальних IT-технологій не просто фіксують візуальний стан дороги за результатом проведення робіт, але й надають певні якісні показники.

«Ми повинні повністю контролювати процес проведення ремонту доріг в області, тому що необхідне фінансування надходить до обласного бюджету частинами і людям доводиться працювати часом безкоштовно. Якість доріг - це обличчя регіону, рівень розвитку інфраструктури та кількість потоків автомобілів, що перевозять товари як Херсонщини, так і з інших областей України до нас», - зауважив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину