Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
22.12.2018
962
0

Голова Олешківської РДА спростовує інформацію про обшук

Голова Олешківської РДА спростовує інформацію про обшук

Голові Олешківської РДА знову довелося спростовувати інформацію щодо причетності до справи вбивства Катерини Гандзюк, передає ПІК з посиланням на МОСТ.

Глава Олешківської райдержадміністрації Олена Кравченко-Скалозуб спростувала інформацію про те, що у неї був обшук будинку. Про це вона повідомила в коментарі МОСТу. За словами Олени Володимирівни, її не затримували, і ніяких слідчих дій з нею не проводили.

Раніше це видання повідомило, що за інформацією джерела в СБУ, у керівниці РДА проводять  дома обшук.

Сьогодні також депутат Дніпровської райради Олександр Власов  стверджував у Фейсбук, що голову РДА начебто допитали і вона отримала повістку у справі підпалу лісу на Херсонщині, з вказівкою з’явитися в Київ для отримання підозри. 

Як раніше передавав ПІК, СБУ відпрацьовує «лісову» версію у справі вбивства Катерини Гандзюк. Наразі оголошено про підозру в скоєнні злочину передбаченого ст. 115 Кримінального кодексу України семи фігурантам справи. 

Це не вперше голові РДА доводиться спростовувати інформацію по справі вбивства Катерини Гандзюк. Раніше, нагадаємо, Олена Кравченко-Скалозуб спростувала чутки про начебто причетність свою та членів родини до справи Катерини Гандзюк для того, щоб припинити «брехливі плітки».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину