Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2018
29.03.2018
358
0

Голова ОДА розповів, що для нього було найважче зрушити

Голова ОДА розповів, що для нього було найважче зрушити

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв відзначив, що найважчим питанням для нього було зрушити з місця закінчення  будівництва мостопереходу у Херсоні, першу чергу якого  планується здати у 2018 році. 

Про це Андрій Гордєєв сказав 28 березня, відповідаючи на запитання журналістів по закінченню свого публічного звіту перед громадою за 2017 рік, передає ПІК

«Я скажу, що найважчим питанням було зрушити з місця питання мостопереходу. Тому що це було «законсервоване» питання, проектна документація вона втратила свою чинність. Зовсім інші ціни, зовсім інші цифри. І погано ще те, що багато речей, які там були зроблені, вони не були зафіксовані. Крім того, там заборгованість», - каже Гордєєв.

«Пройшли більше 65 погоджень різних інстанцій, це займає час. А люди вимагають вже. Ми всі хочемо вже, при цьому вимагаємо, що було прозоро, щоб всі процедури були витримані», - каже Гордєєв.

Він також повідомив, що будівництво мостопереходу передбачає 3 черги. «Взагалі там 3 черги.  Зараз балки завозяться. З 1 квітня має приїхати кран спеціальний, стотонний, встановимо балки», - каже Гордєєв.

У цьому році буде закінчена перша черга. «У цьому році - перша черга», - каже голова ОДА.

Читайте також: "Палада" допоможе з’єднати райони Херсона

Нардеп Співаковський розмовляв з Гройсманом про херсонський мостоперехід

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину