Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
15.12.2017
415
0

Голова ОДА Андрій Гордєєв знову очолив обласну федерацію футболу

Голова ОДА Андрій Гордєєв знову очолив обласну федерацію футболу

15 грудня відбулася позачергова конференція Херсонської обласної федерації футболу, в якій взяв участь голова Херсонської облдержадміністрації, за сумісництвом і голова ХОФФУ Андрій Гордєєв.

Про це повідомили прес-секретар голови ОДА Елеонора Гуськова, передає ПІК.

Під час заходу розглядалося питання завершення процесу реорганізації громадської організації «Херсонська обласна федерація футболу» в громадську спілку, визначалися цілі й статут, а також обиралися члени виконавчого комітету та інші керівні органи ХОФФУ.

Присутні одноголосно підтримали кожне питання порядку денного. Єдність вони проявили і під час обрання голови новоствореної громадської спілки. Ним став Андрій Гордєєв.

Гордєєв подякував усій футбольній спільноті за проявлену до нього довіру і поділився планами щодо популяризації цього виду спорту: «Наша мета – зробити футбол максимально доступним для всіх дітей. Для цього ми розбудовуємо футбольну інфраструктуру Херсонської області. За 2017 рік побудувано 13 спортивних майданчиків, наступного – планується близько 20».

Андрій Гордєєв підкреслив, що в пріоритеті залишиться створення комфортних умов для занять футболом дітей сільської місцевості.

Віталій Булюк став членом виконкому ХОФФУ

Крім того, у ході заходу заступника голови Херсонської обласної ради Віталія Булюка було обрано членом виконкому ХОФФУ.

Читайте також: Заступник голови облради Віталій Булюк готує зміну влади у Скадовську

Також під час заходу голова Федерації футболу Херсонської області Андрій Гордєєв вручив подяки за визначний особистий вклад у розвиток і популяризацію футболу в Херсонській області Володимиру Володіну, Ігорю Ніченку та Юрію Мартинову. Останній отримав сертифікат на оздоровлення у розмірі 10 тисяч гривень від Федерації футболу Херсонської області.

Наступна конференція ХОФФУ відбудеться вже наступного 2018 року у відбудованому Будинку футболу, що на території ДЮСШ «Освіта». Принаймні так запевняє Андрій Гордєєв.

Нагадаємо, Андрій Гордєєв очолив ХОФФУ 4 листопада 2016 року. 

 
Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину