Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
15.11.2017
564
0

Голова облради Владислав Мангер хоче інформацію від ОДА

Мангер визнав, що не в змозі сам подолати сморід

Голова облради Владислав Мангер видав розпорядження №260 від 14 листопада про заходи перевірки обставин, викладених у зверненнях громадян щодо забруднення навколишнього природного середовища на території с. Східне Білозерського району Херсонської області місцевою птахофабрикою, передає ПІК.

Читайте також: Мангер визначив, у кого з його заступників найкращий нюх

«Якщо раніше Мангер зі сторінок сайту облради обіцяв розібратися, то тепер все змінилось», - звертає увагу видання «Мост» на це розпорядження.

Читайте також: "Сморід над містом" зник з сайту облради

Відповідно до документу, Мангер хоче  заслухати інформацію Херсонської  ОДА та ініціює перевірку органами державного нагляду (контролю).

«За результатами роботи, проведеної учасниками групи, з’ясувалося: неприємний запах поширює птахофабрика в с.Східне Білозерського району», «членів робочої групи на територію підприємства не пустили, відмовили і в наданні документів», - повідомляє офіційний сайт облради за результатами роботи робочої групи по смороду, яку, нагадаємо, очолив  заступник голови облради Віталій Булюк.

Судячи з усього, Мангер зрозумів, що між декларуванням і реальною роботою – прірва. І одним носом Булюка, і навіть носами всієї робочої групи, справу не вирішиш.

 Наталя Войтченко

Фото з сайту Херсонської облради

Читайте також: Чим дихає Херсон – роз’яснення фахівця

Читайте також: У Херсоні почали шукати  винних у смороді

 
 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину