Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2018
28.03.2018
844
0

Голова Каховської РДА запрошує на мітинг проти самого себе

Голова Каховської РДА запрошує на мітинг проти самого себе

Голова Каховської РДА Валерій Салтиков просить  каховчан прийти на мітинг, запрошення на який надходить на мобільні телефони  і в якому голову РДА та голову райради звинувачують у тому, що вони хочуть закрити центральну районну лікарню.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів голова Каховської РДА Валерій Салтиков передає ПІК

"Ось таке повідомлення приходить на телефони каховчан. Пропоную каховчанам дійсно прийти 30 березня куди вас запрошують та побачити хто вам бреше. Люди, приходьте. Сподіваюсь мене підтримають та розповсюдять цей заклик", - написав голова РДА. 

"Хочу додати що завтра вранці я з Тетяною Тертичною буду зустрічатись з лікарями ЦРЛ, щоб відповісти на всі питання. Всі бажаючи можуть бути присутні", - також написав він.

"Проте пізніше він повідомив з приводу завтрашньої зустрічі з лікарями: "Керівництво ЦРЛ відмовило у зустрічі мені та Тетяні Тертичній з колективом. Цікаво те що ці наймані керівники відмовлють своєму роботодавцю. Чесно кажу перший раз взагалі таке бачу - люди переймаються долею лікарні та при цьому відмовляються від зустрічі...Зверніть увагу на причину відмови - зранку не можна, тому що порушується робочий процес. Але прийти в той же час на сесію щоб... навіть не розумію що вони хочуть вимагати, адже роботі лікарні нічого не загрожує. До речі, можливо, що самі лікарі і не проти нашої зустрічи, але проти їх керівництво...", - написав голова РДА. 

Голова РДА: це відверта брехня 

Також на своїй сторінці у Фейсбук він пояснив: «По Каховці поповзли чутки, що районна рада буде закривати нашу лікарню. Чутки розповсюджує колишній головний лікар Олександр Віттіх та його команда, яка боїться оприлюднення всієї інформації щодо їх «роботи».  Я відповідально заявляю - це відверта брехня. Районна лікарня буде працювати в повному обсязі. Навіть сподіваюсь на створення центру госпітального округу в Каховці. Якщо звісно ми будемо працювати над цим разом, а не грати у політику», - написав Салтиков.

Читайте також: Двері до кабінету головного лікаря Каховської ЦРЛ довелося виламувати

Він також повідомив, що Госпітальна рада під головуванням Тетяна Тертична прийняла рішення про перейменування госпітального округу з Таврійського в Каховський з центром округу в м. Каховка. Наразі рішення госпітальної ради направлене до департаменту охорони здоров'я ОДА Виктор Короленко. Далі рішення про звернення до міністерства охорони здоров'я буде приймати голова ОДА Андрій Гордєєв.

«Наш народний депутат Верховної Ради Сергій Хлань підтримає нас і особисто звернеться до міністра щоб внесли зміни до даної постанови. На жаль, делегація з Нової Каховки проігнорували збори, проте решта 22 членів підтримали рішення одноголосно», - повідомив Салтиков.

Фото зі сторінки Салтикова у Фейсбук

file_2

file_3

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину