Pik
Сьогодні, 20 Травня 2019
22.04.2019
540
0

Голова Каховської РДА сам напише заяву про звільнення з посади

Голова Каховської РДА сам напише заяву про звільнення з посади

Голова Каховської райдержадміністрації Валерій Салтиков повідомив про те, що відповідно до закону, як голова Каховської РДА він напише заяву про звільнення з посади. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

"Всі ми знали, що цей момент колись настане, я чудово розумів, що на цій посаді не назавжди, тому немає розпачу, є розуміння нового етапу в житті. 

Мені нема чого соромитись, але є чим пишатись. Децентралізація, освітня реформа, медична реформа, ефективне використання бюджету, максимальне сприяння аграріям - це назавжди залишиться з мешканцями каховського району. 

Я залишаюсь депутатом районної ради, тому протягую руку допомоги моєму наступнику. Будь-яка порада, будь-яке рішення на користь району буде прийняте, я не хочу жити за принципом опозиції "чим гірше - тим краще". 

Врешті-решт, ми тут не заради посад, а заради людей. Сподіваюсь в нової команди вийде не гірше ніж в нас і вона закінчить справи, які ми почали. 

Подяка кожному депутату райради. Завдяки вам ми прийняли багато рішень на користь району. Дякую кожному працівнику РДА - без вас неможлива реалізація жодної нашої ідеї та рішення. Ви наші руки та ноги, які чудово працювали. 

Подяка голові райради Тетяна Тертична - я пишаюсь, що працював з Вами. Ви складна людина, але ефективний політик, який вирішує проблеми, а не ховає голову в пісок. Дякую Вам.

Щодо моєї підтримки Петра Порошенко. Це перший екс-Президент, який залишиться в активній політиці. Тому, якщо хтось його вже "похоронив" - даремно", - написав Валерій Салтиков.

Фото Kherson.life

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину