Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
05.02.2018
392
0

«Ви питаєте, де реформи? Де боротьба з корупцією? Ось вони» – голова Каховської РДА

Голова Каховської РДА розповів про землю, корупцію та реформи

Донедавна землями держрезерву користалися всі, але не сільрада, на території якої були ці землі. І це призводило до шаленої корупції.  Про це у Фейсбук написав  Валерій Салтиков Голова Каховської районної державної адміністрації, передає ПІК

"Один яскравий приклад. В 2007 році своїм розпорядженням голова Каховської РДА віддав землі держрезерву, що були на території Коробківській сільраді, в оренду “Кримській фруктовій компанії”. За ціною вдвічі нижчу за середню по району. Чому так відбулося, ми можемо лише здогадуватись, але до 2015 року бюджет не отримав близько 500 тис гривень щорічно. 8 років поспіль! І так по всій країні...", - написав голова РДА. 

"З 2015 року всі землі держрезерву надаються в оренду виключно через аукціон, що призвело до збільшення розміру оренди навіть вищу за середній розмір по району. Проте сільради не мали впливу на цей процес. З 2018 року право оренди землями держрезерву так само буде надаватись через аукціон, але вже саме ОТГ будуть визначати умови та отримувати оренду плату", - пише керівник РДА.

Нагадаємо також, 31 січня 2018 року Уряд прийняв розпорядження, відповідно до якого Держгеокадастр має передати землі державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність об’єднаних територіальних громад до кінця 2018 року. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину