Pik
Сьогодні, 07 Червеня 2020
25.01.2018
923
0

Голова Каховської РДА про ситуацію з головним лікарем та госпітальний округ

Голова Каховської РДА про ситуацію з головним лікарем та госпітальний округ

Голова Каховської РДА Валерій Салтиков прокоментував у Фейсбук ситуацію щодо можливості звільнення головного лікарня центральної районної лікарні та створення госпітального округу, передає ПІК.

За його словами, ці питання розглядалися під час зустрічі з народним депутатом України Сергієм Хланем, головою ОДА Андрієм Гордєєвим та керівником департаменту охорони здоров’я ОДА Віктором Короленко.

Читайте також: Головного лікаря Каховської ЦРЛ готові звільнити

«Питання два - госпітальний округ і головний лікар ЦРЛ Каховки Олександр Віттіх. З другим питанням начебто ситуація роз'яснюється. Віктор Короленко пообіцяв підтримати рішення депутатів щодо звільнення головного лікаря ЦРЛ Олександра Віттіха. Тепер справа лише за районною радою.

Щодо першого питання, тут складніше. По-перше, є конкуренція з Новою Каховкою, яка теж хоче стати центром госпітального округу. По-друге, Новокаховська міська рада вкладає кошти в лікарню, аби зробити з неї той самий центр округу. Більше грошей - більше обладнання - більше шансів. Ну і звісно краще якість лікування.На жаль, Каховська міська рада не розуміє цей взаємозв’язок і відмовляється вкладати кошти в лікарню, яка обслуговує 38 тисяч каховчан. А ось цього я не розумію…», - написав Салтиков.

Читайте також: Госпітальні округи - менше політики, більше медицини

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину