Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
25.01.2018
521
0

Голова Каховської РДА про ситуацію з головним лікарем та госпітальний округ

Голова Каховської РДА про ситуацію з головним лікарем та госпітальний округ

Голова Каховської РДА Валерій Салтиков прокоментував у Фейсбук ситуацію щодо можливості звільнення головного лікарня центральної районної лікарні та створення госпітального округу, передає ПІК.

За його словами, ці питання розглядалися під час зустрічі з народним депутатом України Сергієм Хланем, головою ОДА Андрієм Гордєєвим та керівником департаменту охорони здоров’я ОДА Віктором Короленко.

Читайте також: Головного лікаря Каховської ЦРЛ готові звільнити

«Питання два - госпітальний округ і головний лікар ЦРЛ Каховки Олександр Віттіх. З другим питанням начебто ситуація роз'яснюється. Віктор Короленко пообіцяв підтримати рішення депутатів щодо звільнення головного лікаря ЦРЛ Олександра Віттіха. Тепер справа лише за районною радою.

Щодо першого питання, тут складніше. По-перше, є конкуренція з Новою Каховкою, яка теж хоче стати центром госпітального округу. По-друге, Новокаховська міська рада вкладає кошти в лікарню, аби зробити з неї той самий центр округу. Більше грошей - більше обладнання - більше шансів. Ну і звісно краще якість лікування.На жаль, Каховська міська рада не розуміє цей взаємозв’язок і відмовляється вкладати кошти в лікарню, яка обслуговує 38 тисяч каховчан. А ось цього я не розумію…», - написав Салтиков.

Читайте також: Госпітальні округи - менше політики, більше медицини

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
647
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
705
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину