Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
07.09.2017
542
0

Голова Херсонської ОДА зустрівся з участниками бойових дій

Голова Херсонської ОДА зустрівся з участниками бойових дій

У середу, 6 вересня, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв провів  зустріч з головами громадянських організацій учасників бойових дій, повідомляє ПІК.

 Участники бойових дій обговорили з головою Херсонської  облдержадміністрації ряд болючих для громади питань.   Одне з них - виділення землі під забудову для ветеранів АТО. Якщо в області, з невеликою затримкою,  ці питання вирішуються, то в Херсоні - ні. На даний час у херсонській черзі  стоїть 1492 атошники, а землі немає для жодного. Це пов'язано, в першу чергу, з тим, що немає меж міста і саме місто,  мабуть,  не дуже прагне, щоб цю межу визначити, зробивши новий генеральний план, кажуть атошники. 

Голова Херсонської ОДА зустрівся з участниками бойових дій

Ветерани війни на Сході звернулись до очільника обласної адміністрації з проханням вирішення питання з рибним патрулем в області, реформа ця гальмується  "завдяки" судді київського суду  Келеберді. Держрибагенство повідомило Вищу раду правосуддя щодо дій цього судді в «рибному питанні». Також ветерани передали Андрію Гордєєву звернення до Президента України, Кабінету Міністрів та міністра аграрної політики з проханням сприяти реформам "Рибного патруля" на Херсонщині

Голова Херсонської ОДА зустрівся з участниками бойових дій

Також однією з ключових тем став перехід шкіл Херсонщини на українську мову навчання. Присутні на зустрічі обурювалися позицією керівників деяких шкіл з цього питання, проведенням шкільних заходів російською мовою. У результаті обговорення учасники бойових дій вирішили взяти це питання під контроль.

Так само серед піднятих тем були: новий механізм виділення земельних ділянок, організація безкоштовної освіти, безкоштовний відпочинок сімей учасників бойових дій, взаємодія громадських організацій з органами влади. Піднімалися теми вирубки лісу, бездіяльність правоохоронних органів, сепаратистські настрої деяких чиновників органів місцевого самоврядування. Не оминули і загальнолюдські цінності честі, гідності та моралі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину