Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
27.11.2017
112
0

Гордєєв відправився до Грузії у складі офіційної делегації на чолі з Гройсманом

Голова Херсонської ОДА з робочим візитом відправився до Грузії

Протягом 26–28 листопада голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв перебуватиме у Грузії у складі офіційної делегації на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА, передає ПІК.

Метою робочої поїздки є поглиблення двостороннього співробітництва України та Грузії в різних сферах, зміцнення економічних зв'язків і загальноєвропейських прагнень обох країн.

У рамках дводенного візиту відбудуться переговори з Президентом Грузії Гіоргі Маргвелашвілі, Прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі, Головою Парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе.

Крім того, делегати з України разом з офіційними представниками з більш ніж 50 країн стануть учасниками Тбіліського економічного Форуму «Один пояс – один шлях», у рамках якого будуть розглянуті актуальні питання сприяння торгівлі, розвитку електронної комерції, транспортної інфраструктури, міжрегіональних можливостей у сфері енергетики та інвестиційного потенціалу країн-учасниць.

Також програмою передбачено відвідування делегацією  Центру реабілітації військових, де проходять лікування українські військові, та участь у відкритті пам’ятника Лесі Українці в Кахетії.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину