Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
13.02.2019
6657
0

Голова Херсонської облради Владислав Мангер розлучився з дружиною

Голова Херсонської облради Владислав Мангер розлучився з дружиною

Голова Херсонської облради Владислав Мангер, який сьогодні, 13 лютого,  перебуває у Києві, де триває судове засідання щодо обрання йому запобіжного заходу по справі Катерини Гандзюк, повідомив, що він розлучився у січні 2019 року з дружиною, передає ПІК.

Під час засідання представник прокуратуру звернула увагу: «Ваша честь, ми не заперечуємо проти долучення зазначених документів водночас, прошу звернути увагу, що при наданні анкетних даних Мангер вказав, що він розлучений. А надається документи стосовно дружини і дочки».

Мангер пояснив: «Я розлучився з дружиною 16 січня цього року».

Один з адвокатів Владислава Мангера повідомив, що, незважаючи на розлучення, є заява від Мангер Ірини Іванівни, колишньої дружини, про те, що вона має житло у Київській області і у місті Херсоні і дозволяє Владиславу Миколайовичу проживати у даному житлі у будь який час.

Адвокат також зазначив: Мангер з 2015 по 2018 роки  виїздив в Австрію до дружини (тепер уже колишньої)  та доньки понад 112 разів.

«Дані особи проживали ( в Австрії - ред.) у зйомній квартирі, а не у власному будинку, як стверджує обвинувачення. Ми також будемо просити долучити витяг з рахунку доньки Мангера з якого вбачається, що з цього рахунку перераховувались кошти в якості оплати за дане житло», - зазначив адвокат.

Як свідчать дані декларації Владислава Мангера за 2018 рік, голова облради  має автомобіль BMW випуску 2004 року. А от його тепер вже екс-дружина – Ірина Мангер, має земельну ділянку (загальна площа 1,5 тис м. кв.) та житловий будинок (270 м. кв.) у Києво-Святошинському районі Київської області. Також на неї записані дві квартири у Херсоні (кожна площею 61.94 м. кв).  

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину