Pik
Сьогодні, 20 Травня 2018
02.05.2018
620
0

Голова Генічеської РДА знову відзначився

Голова Генічеської РДА знову відзначився

На Кам’янській Січі туристичні принади Генічеського району, що межує з Кримом, презентував очільник Генічеської РДА Олександр Воробйов, передає ПІК.

Олександр Воробйов відомий своєю невичерпною енергією. От і під час презентації він увесь день простояв під палючим сонцем перед палаткою Генічеського району, спілкуючись з гостями, нагадав журналістам про чудодійну сіль із Сиваша.

сіль

А пізніше стало відомо, що коли учасники заходу поверталися у Генічеськ, виникла форс-мажорна ситуація. Не доїжджаючи км 40 до Генічеська, другий автобус, який віз артистів, зупинився, бо з якогось дива в ньому раптово закінчився бензин. Воробйов наказав сточити частину палива з транспортного засобу, яким їхав він сам, і додому вчасно дісталися всі учасники свята. Цікаво, що голова РДА міг би спокійно використовувати для поїздки на подібні заходи легкове авто, і навіть не власне, а службове, натомість вирішив супроводжувати земляків в обидві сторони.

Нагадаймо, цієї зими, коли під час негоди море перемило трасу до Генічеська, Олександр Воробйов, який мешкає на Арабатській Стрілці, проривався на роботу пожежною машиною…

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
379
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
460
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину