Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
Гаряча новина
30.10.2017
762
0

У поліції підтвердили - заяв та скарг не надходило

Голова фракції "Солідарність" Марина Чернишова заявила про провокацію

Вчора, 29 жовтня, низка інтернет-видань звинуватила у незаконній агітації голову фракції ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Херсонській обласній раді Марину Чернишову, передає ПІК.

Мовляв, саме з телефону депутата  у день виборів було надіслано повідомлення місцевій мешканці з проханням підтримати одного з кандидатів на посаду голови ОТГ. Сама Марина Чернишова обурена даними статтями і вважає їх провокацією. У коментарі «ПІК» вона зазначила: 

«Повідомляю: інформація, оприлюднена на інформаційних сайтах "ОПОРА", "Мост" та "Херсонські Вісті", відносно начебто моєї участі в незаконній агітації за кандидата на голову Білозерської ОТГ, не відповідає дійсності.

Я звернулася до громадянки Івалюк Ірини і в особистій телефонній розмові вона підтвердила, що мене взагалі не знає і  нікуди не зверталася. Також у поліції підтвердили, що відносно мене ніяких заяв та скарг не надходило. Вважаю це черговою політичною провокацією», - зазначила голова фракції «Солідарність».

Також Чернишова повідомила, що вже направила звернення до зазначених інформаційних сайтів з вимогою спростувати недостовірну інформацію.

У листі юрист за професією нагадала й про порушення норм закону щодо розголошення персональних даних, оскільки у статтях значився телефонний номер.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину