Сьогодні, 23 Листопада 2017
Гаряча новина
30.10.2017
343
0

У поліції підтвердили - заяв та скарг не надходило

Вчора, 29 жовтня, низка інтернет-видань звинуватила у незаконній агітації голову фракції ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Херсонській обласній раді Марину Чернишову, передає ПІК.

Мовляв, саме з телефону депутата  у день виборів було надіслано повідомлення місцевій мешканці з проханням підтримати одного з кандидатів на посаду голови ОТГ. Сама Марина Чернишова обурена даними статтями і вважає їх провокацією. У коментарі «ПІК» вона зазначила: 

«Повідомляю: інформація, оприлюднена на інформаційних сайтах "ОПОРА", "Мост" та "Херсонські Вісті", відносно начебто моєї участі в незаконній агітації за кандидата на голову Білозерської ОТГ, не відповідає дійсності.

Я звернулася до громадянки Івалюк Ірини і в особистій телефонній розмові вона підтвердила, що мене взагалі не знає і  нікуди не зверталася. Також у поліції підтвердили, що відносно мене ніяких заяв та скарг не надходило. Вважаю це черговою політичною провокацією», - зазначила голова фракції «Солідарність».

Також Чернишова повідомила, що вже направила звернення до зазначених інформаційних сайтів з вимогою спростувати недостовірну інформацію.

У листі юрист за професією нагадала й про порушення норм закону щодо розголошення персональних даних, оскільки у статтях значився телефонний номер.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1133
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1026
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину