Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
05.05.2019
1657
2

Голова бюджетної комісії у Херсонській облраді щодня заробляв по 2135 гривень

Голова бюджетної комісії у Херсонській облраді щодня заробляв по 2135 гривень

Як йдеться в інформації «Європростір», співробітника Херсонської облради покарали за ненадання інформації про зарплатню голови бюджетної комісії – передає ПІК.

Його оштрафували на 425 гривень. Винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212-3 Кодексу України про адмінправопорушення Херсонський міський суд визнав головного спеціаліста відділу документообігу, контролю та забезпечення діяльності керівництва виконавчого апарату Херсонської обласної ради Федора Кіяницю. На нього було накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 25 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 425 гривень. Про це повідомила регіональна представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області Лілія Афанасіаді. Протокол про адміністративне порушення щодо Федора Кіяниці Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини підготував ще 11 лютого. Його було складено після перевірки за зверненням власного кореспондента газети “Новий день” Олега Батуріна щодо ненадання Херсонською облрадою інформації щодо зарплати та відряджень у 2018 році голови постійної комісії з питань бюджету та фінансів Херсонської облради, депутата облради від “Опозиційного блоку” Павла Філіпчука. Таким чином Херсонська облрада порушила Закон України “Про доступ до публічнохї інформації”.

Що ж стосується інформації про рівень зарплати Павла Філіпчука, то отримати її вдалось лише після подання повторного запиту до облради. Загалом за минулий рік діяльність цього народного обранця обійшлась платникам податків у 578 798 гривень. У середньому в 2018 році за кожен робочий день він отримував 2 135 грн. зарплати і різних видів додаткових нарахувань, включно з щедрими преміальними. Приміром, у жовтні він отримав 116 026 грн., а в грудні — 68 622 грн.

До речі,зарплати найвищих посадовців країни є суттєво меншими. Приміром, Президент України Петро Порошенко в минулому році отримав зарплату у 336 000 грн., яку всю до копійки перерахував на благодійні цілі. А зарплата прем’єр-міністра Володимира Гройсмана становила за 2018 рік 356 961 грн. 31 коп.

 

Новини по темі

Коментарі

Вася, 05.05.2019
Да вообще они там Херсонской раде охирели, то должности продают, никак не нажрутся и плюют на законы Украины, так государство в государстве, не зря говорят что Порошенко отдал Херсонскую область на откуп бандюкам и ублюдкам, тут законы не работают, тут все крышуется прокуратурой в тесной связи с Манером (рука руку моет). Плати бабки и Мангер назначит тебя начальником коммунального предприятия, как например Генического БТИ, и конкурсы уже не нужны и высшее образование тоже, главное бабки правильно занести в областной совет и прокуратуру и все будет шито-крыто.
Анжелика, 05.05.2019
ХОР практически не отвечает никому... А если и отвечает то не по сути и полный бред. Поэтому наказывать надо не одного и не на 425грн

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину