Pik
Сьогодні, 20 Травня 2019
05.05.2019
242
0

Голова акціонерного товариства відсудив приміщення в сільради

Голова акціонерного товариства відсудив приміщення в сільради

За інформацією з сюжету ТСН, підприємець відсудив собі сільраду на Херсонщині, - передає ПІК.

Голова акціонерного товариства відсудив приміщення в сільради на Херсонщині. Судова тяганина між громадою села Преображенка та підприємством, що успадкувало радгоспне майно, тягнулася з десяток років, а крапку в цій історії нещодавно поставив Одеський апеляційний суд.

Двоповерхову будівлю на 150 квадратних метрів збудували у 1980-х роках. Після розпаду радгоспу-мільйонера "Червоний чабан" там створили акціонерне товариство, селяни самі обрали його голову – такого ж простого хлопця, як і вони самі. Але згодом голова товариства викупив у людей більшість акцій, тож тепер вони не можуть впливати на діяльність підприємства, ферми та гаражі котрого вже зруйновані та розібрані.

Відколи радгоспне майно перейшло у приватні руки, почалися суди, що тривають донині. "Будівля постійно була в судах, намагалися забрати, до мене іще судилися тут двоє голів ще, виходить, і я дев’ять років", - каже голова Мирненської об’єднаної громади Андрій Сучок. Останнє рішення надійшло від Одеського апеляційного суду – будівлю сільради фактично визнали власністю підприємства.

Для чого його керівнику ще й будівля сільради, люди тільки припускають: продати, розібрати або зробити там свій офіс з видом на завод "Кримський Титан". Від села до лінії розмежування з окупованим Кримом усього 800 метрів, навколо прикордонна зона.

Селяни звернулися до вищого господарського суду, прокуратури та поліції, бо начебто підприємство, що намагається відсудити сільраду, ще й не платить податок за землю, на якій розташовані приватизовані раніше будівлі. Тож протистояння триватиме, як і з’ясування права власності на споруду.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину