Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
17.09.2019
467
0

Голопристанські школярі взяли участь в екологічній акції на узбережжі Чорного моря

Голопристанські школярі взяли участь в екологічній акції на узбережжі Чорного моря
15 вересня на Херсонщині відбулася одна з наймасштабніших екологічних акцій «Zero Waste Day Море-2»,- інформують "Новини Голої Пристані",- передає ПІК.
 Традиційною зупинкою ековолонтерів стало узбережжя Чорного моря, яке буквально потопає у смітті після величезної кількості туристів.
Цього року ініціативу херсонських школярів підтримали мешканці Голої Пристані, працівники МКП «Херсонводоканал», а також екологиня Юлія Тищенко. Протягом дня усі присутні активно трудилися над порядком, збираючи та сортуючи сміття.
«Обіцяли прибрати чорноморське узбережжя і прибрали! Дякуємо всім волонтерам, а їх було близько 90 осіб за допомогу у порятунку Чорного моря від сміття! А його-таки було чимало. І, що найжахливіше - величезна кількість пластику, яка протягом літа розпалася на мікропластик. Його практично нереально повністю вибрати з землі»,- зазначила координаторка «Zero Waste School: Херсон» Ольга Демченко.
Наприкінці екологічної акції всіх учасників очікував приємний сюрприз від дирекції кав'ярні «ХерсОN». Вони влаштували волонтерам пізнавальну екскурсію, а також нагодували солодощами. Відомо, що зібране сміття було доставлене до Херсона, а згодом відправиться на переробку. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину