Pik
Сьогодні, 15 Ноября 2018
25.10.2018
203
0

Голопристанська філія «Нібулону» зайнялася сушкою і зберіганням рису

Голопристанська філія «Нібулону» зайнялася сушкою і зберіганням рису

«Нібулон» зайнявся прийманням, очищенням, сушінням та зберіганням рису, передає ПІК з посиланням на офіційну сторінку підприємства у Фейсбук.

«Сьогодні більша частина цієї культури постачається в Україну із-за кордону. Наразі виробництво рису в країні зосереджено переважно в двох областях – Одеській і Херсонській, які забезпечують лише 30% попиту внутрішнього ринку», - йдеться у повідомленні.

На жаль, в Україні відсутні підприємства, які можуть приймати, обробляти, сушити, очищати рис, доводити його до необхідних для стійкого зберігання кондицій та готувати до подачі споживачам. У минулому році значна частина врожаю рису, що вирощувався в таких складних умовах, практично пропала, через те що не було підприємств, які б взялися в післязбиральний період очистити його та привести до стійкого збереження.

У вересні цього року Херсонська ОДА звернулася до керівництва компанії «Нібулон» з проханням допомогти херсонським рисівникам просушити, очистити, підготовити рис до того, щоб українці могли споживати український рис.  "Український рис значно смачніший, як і херсонські кавуни, оскільки він вирощується на полях і у воді, яка має специфічний приємний присмак, за рахунок чого харчові цінності і смакові якості рису значно підвищуються", - вважають на "Нібулоні". 

Компанія оперативно ознайомилися з технологією, яка необхідна для сушки і очистки рису.

«Ми доукомплектували лабораторію необхідним обладнанням і сертифікували її для того, щоб вона могла визначати якість рису. Окрім того, наші підприємства, які ми збудували, оснащені сучасною імпортною технікою, сушильними агрегатами, сепараторами, технологічними лініями, тож нам під силу таке складне і водночас важливе завдання», - йдеться у повідомленні.

Нині перевантажувальний термінал компанії в Голій Пристані вже прийняв та обробив 4000 тонн рису. І оскільки збиральна кампанія ще продовжується, підприємство планує прийняти ще близько 3000 тонн цієї культури. «Таким чином, те, що голопристанська філія зайнялася сушкою і зберіганням такого важливого для українців продукту, – є суттєвим внеском у розвиток рисівництва», - йдеться у повідомленні.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину