Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
01.08.2019
564
0

Голодування і відмова від ліків. Тяжко хворий активіст Едем Бекіров протестує проти етапування

Голодування і відмова від ліків. Тяжко хворий активіст Едем Бекіров протестує проти етапування

Кримськотатарський активіст Едем Бекіров, який міститься в медсанчастині СІЗО №1 Сімферополя, 31 липня, написав заяву про намір оголосити голодування і відмовитися від прийому ліків на випадок його етапування в Красноперекопськ. Про це йдеться в заяві Бекирова, копію якого має в своєму розпорядженні редакція Крим.Реаліі.

«Центральний районний суд Сімферополя виніс постанову про направлення моєї кримінальної справи в Красноперекопський районний суд. Транспортування в Красноперекопськ і зміст в ІТТ та щоденні доставляння до суду рівносильні для мене болісної смерті. Я усвідомлюю, що з моїми захворюваннями я не витримаю цих переїздів і змістів в ІТТ. Тому більш безболісною буде голодна смерть в СІЗО№1 Сімферополя. У зв'язку з чим я офіційно заявляю, що, в разі спроби транспортування в Красноперекопськ, я оголошую голодування », - йдеться в заяві Бекирова.

За словами адвоката Олексія Ладіна, після 2 серпня Верховний суд Криму розгляне апеляційну скаргу захисту на рішення районного суду Сімферополя направити кримінальну справу Бекирова в Красноперекопський районний суд.

«Важливо розуміти, дане рішення (оголосити голодування) - це не його (Бекирова - КР) примха. Він прекрасно розуміє, що не переживе постійних етапів з СІЗО або ІТТ до суду. Це теж буде смерть, але більш болісна. Тому він вибирає такий спосіб протесту. Якщо його спробують транспортувати в Красноперекопськ він підготує два офіційні звернення про початок голодування: одне на ім'я прокурора, друге - на ім'я начальника СІЗО. Цю ж інформацію, поки в усній формі, він вчора (30 липня - КР) повідомив обмудсмена Людмилі Лубіній, яка його відвідала в СІЗО », - додав адвокат.

Ладин також пояснив, що стан здоров'я його підзахисного залишається «стабільно поганим».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину