Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
13.08.2020
652
0

“ГогольFest” у Херсоні: організатори розповіли про перші подробиці фестивалю

“ГогольFest” у Херсоні: організатори розповіли про перші подробиці фестивалю

Театр, шоу, музика, неймовірна енергетика, драйв та емоції. Це все про одну подію – "ГогольFest", який цьогоріч вперше пройде у Херсоні з 4 по 6 вересня.

Сьогодні відбулася прес-конференція, де організатори розкрили перші подробиці проведення фестивалю.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв зазначив, що питання проведення фестивалю на Херсонщині обговорювалося вже давно.

"ГогольFest" – це мрія, яку багато років виношували творчі колективи. Торік влітку ми зустрілися з організаторами, аби спланувати проведення фестивалю на Херсонщині та реалізувати цю давню мрію. Тому запрошую всіх долучитися до цього живого дійства", - наголосив очільник Херсонщини.

Директор "ГогольFest" Максим Демський розповів, що цьогоріч однією з ключових подій фестивалю стане опера-реквієм "IYOV".

"Цю оперу написали українські режисери та композитори. Театральна спільнота віднесла її до десятки найкращих опер світу. Музичним відкриттям твору стало використання препарованого рояля. Завдяки нетиповим прийомам гри та використанню ударних інструментів він перетворюється на справжній симфонічний оркестр, а часом – навіть на генератор електронних звуків", - розповів Максим Демський.

Ще одна родзинка фестивалю – перформативний концерт "І корабель пливе". За словами організаторів, його особливість у тому, що він пройде на Трофейному мосту в Гідропарку, де побудують велику сцену в формі корабля. Звичайної сцени для глядачів не буде, а замість цього гостям фестивалю пропонують переглянути концерт з човнів.

Куратор міжнародних зв'язків фестивалю Андрій Палатний зазначив, що "ГогольFest" – це мультидисциплінарна подія, яка поєднує в собі різні види мистецтва. У цій свободі та взаємодії створюються сучасні тренди, які неодмінно привернуть увагу гостей фестивалю.

Також організатори запевняють, що в умовах карантину відвідання фестивалю можливе тільки за умови дотримання протиепідеміологічних норм:
використання захисних масок;
скринінгова перевірка температури;
дотримання соціальної дистанції.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину