Pik
Сьогодні, 19 серпень 2019
07.06.2018
741
0

Герой-рятувальник Максим Клименко з родиною відпочили у «Прибрежному»

Герой-рятувальник Максим Клименко з родиною відпочили у «Прибрежному»

Героїчний рятувальник із Херсона Максим Клименко разом зі своєю родиною тиждень відпочивав у Лазурному.

Оздоровитися в пансіонаті «Прибрежному» вогнеборця з дружиною та маленькою донькою запросив Андрій Путілов. Адже «Прибрежний» - соціально відповідальний заклад на Чорноморському узбережжі, тут щосезону відпочивають учасники АТО, діти загиблих захисників, вихованці сиротинців...

Так співпало, що один із днів перебування родини Клименків на відпочинку прийшовся на фінал футбольного Кубка Андрія Путілова, тож із вогнеборцем мали змогу поспілкуватися і журналісти, і Андрій Путілов, які прибули на змагання. Максим Клименко не приховує – радий, що тільки початок літа, а він з родиною вже побував на морі.

Нагадаємо, у вересні 2017 року вся Україна дізналася про відважного пожежного-рятувальника 14-ї ДПРЧ Корабельного району Херсона. Максим Клименко відзначився на пожежі в будинку на вул. Пилипа Орлика, 33. Вогнеборець ціною власного здоров’я вивів декількох мешканців з палаючої двоповерхівки, а коли намагався дотягнутися до наступної людини, якій була необхідна допомога, раптово впав у провалля. Рятувальник отримав складну травму, з тяжким переломом він самотужки вибрався у двір і лежачи намагався гасити пожежу із шланги, яка опинилася під рукою. Розуміючи, що зараз не до нього, на допомогу вогнеборець не кликав, травмованого рятувальника помітили поліцейські й занесли його до швидкої. У лікарні Максим Клименко провів понад місяць.

Історія рятувальника вразила херсонців, які підтримали пожежного, так само, як і погорільців.

У січні 2018-го героїчного пожежного нагородили Орденом «За мужність» III ступеню.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину