Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
26.01.2018
574
0

Андрій Гордєєв: на "маленьке" об’єднання ми не можемо піти

Генічеський район: при об’єднанні громад влада враховує питання безпеки

Децентралізація в Генічеському районі, який межує з територією тимчасово окупованої АР Крим – це не лише питання реформи децентралізації, але й питання безпеки.

Про це в ефірі «Скіфії» заявив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК.

«Що стосується Генічеського району, то є бажання об’єднатися між  Стрілкове і  Щасливцеве, є бажання об’єднатися Генічеськ – Стрілкове - Щасливцеве, є  бажання об’єднати весь район», - каже голова ОДА.

Він згадав 2014 рік, коли на території Херсонщини, у Генічеському районі,  «заблукали» російські окупанти.  

«Якщо ми подивимося географічно на Арабатську Стрілку, вона, по суті,  з Генічеськом з’єднується через один місток. Тому питання об’єднання громад там  – не тільки питання реформи децентралізації, там питання ще безпекове. Є деякі гарячі голови, які, скажімо так,  підбурюють на отаке маленьке об’єднання, ми не можемо на це піти. Це питання безпеки... Ми запропонували громаді Генічеського району: або робіть одну громаду, або робіть, наприклад,  Генічеськ плюс Щасливцеве – Стрілкове» - каже Гордєєв.

«З точки зору адміністративних органів управління вони, все-таки, мають бути в більш прогнозованому стані», - відзначив Гордєєв, пояснюючи, чому об'єднання Стрілкове - Щасливцеве без Генічеська неприйнятне. 

Що стосується загалом реформи децентралізації на Херсонщини, то голова ОДА підкреслив, що наразі уже третина області децентралізована  - тут створено 26 ОТГ.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину