Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
12.10.2017
750
0

Генічеський район вдвічі збільшив надходження від туристичного збору

Генічеський район Херсонщини вдвічі збільшив надходження від туристичного збору

Приморський Генічеський район Херсонщини, який межує з анексованим Росією Кримом,  під час курортного сезону 2017 року вдвічі збільшив, у порівнянні з минулорічним курортним сезоном, надходження до своїх місцевих бюджетів від туристичного збору.

Читайте також: бізнес має звернути увагу на преміум-клас

 Про це поінформував на прес-конференції в Головному управлінні ДФС у Херсонській області начальник ГУ ДФС в області Ігор Клим, повідомляє ПІК.

Читайте також: Станом на 1 вересня у Генічеському районі відпочило 812 тисяч чоловік

"На початку курортного сезону ми ставили перед собою амбітні завдання збільшити в два рази надходження по туристичному збору. Хочу відзвітувати, що на сьогодні Генічеський район із цим завданням впорався: там понад 200% вже мобілізовано (туристичного збору - ред.) до місцевого бюджету. Інші райони ще над цим працюють", - розповів Клим.

Читайте також: Генічеський район хочуть зробити цілорічним курортом

За його словами, середня цифра темпу росту надходжень від туристичного збору наразі становить по регіону 170%. "Ще трохи, і буде 200%", - наголосив керівник обласної фіскальної служби.

Читайте також: У курортних районах Херсонщини – дефіцит банкоматів у сезон

Він також зазначив, що під час курортного сезону 2017 року відчутно збільшились і бюджети місцевих громад, які знаходяться у приморській зоні області. "Бюджети тих громад, які знаходяться в курортно-рекреаційній зоні виросли від двох і більше разів", повідомив Клим.

Згідно оприлюдненої на прес-конференції інформації, за 9 місяців 2017 року Генічеський район отримав туристичного збору 1 млн 8,9 тис. гривень - проти 489,2 тис. гривень за відповідний минулорічний період.

Читайте також: Арабатська стрілка переповнена туристами

Темп росту становить 206,2%.

На другому місці по сумі надходжень у 2017 році туристичного збору - приморський Голопристанський район, до місцевих бюджетів якого надійшло за 9 місяців 508,1 тис. гривень туристичного збору - проти 372,8 тис гривень за 9 місяців 2016 року. Темп росту становить 136,3%.

Читайте також: На Херсонщині під час курортного сезону відпочили 3,5 млн чоловік

І на третьому місці по сумі надходжень - приморський Скадовський район, який отримав за 9 місяців 2017 року 291,4 тис. гривень курортного збору - проти 181 тис. гривень за відповідний минулорічний період. Але по темпам росту Скадовський район вийшов тут на друге місце в області - 161%.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину