Pik
Сьогодні, 15 серпень 2018
07.03.2018
703
0

У Генічеському медучилищі працюватиме робоча група облради

Генічеське медучилище: "злити" чи оптимізувати

Голова Херсонської обласної ради прийняв рішення про створення робочої групи з питань вивчення використання матеріально-технічної бази Генічеського медичного училища, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт облради.

Мова йде про 7 будівель загальною площею 5,8 тисячі квадратних метрів, інше майно.

«До 1 квітня робоча група повинна виїхати в Генічеське медучилище, а її керівник, депутат обласної ради Валерій Черкашин, після всіх заходів з цього приводу повинен відзвітувати про результати роботи», - йдеться у повідомленні

Як запевняють в облраді, лише після вивчення питання проект рішення про реорганізацію “Генічеського медичного училища” Херсонської обласної ради буде винесено на сесію. Примусово закривати і насильно приєднувати ніхто не збирається.

У грудні 2017 року постійна комісія обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності прийняла рішення ліквідувати Генічеське училище шляхом злиття з Бериславським мед коледжем, і створити на базі закладу філію. 

У той же час, як повідомляє сайт «Новий візит» колектив, керівництво та профспілковий комітет медучилища категорично проти приєднання і звертаються за допомогою до громадськості та різні органи влади.

У зверненні, зокрема, відзначається: "на даний час існування чи не існування училища є політичним питанням" - враховуючи що тут навчаються діти з населених пунктів, що є місцями компактного проживання кримських татар та враховуючи віддаленність Генічеська від Херсона та Берислава. 

file_1

2 медучилище

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину