Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
10.10.2019
506
0

Генічеська влада працює над відновленням водопостачання для жителів Чонгарської сільради

Генічеська влада працює над відновленням водопостачання для жителів Чонгарської сільради

Майже добу без водопостачання знаходяться 2600 жителів Чонгарської сільради Генічеського району, а це п’ять сіл - Чонгар, Миколаївка, Атамань, Попівка, Новий Труд,- передає ПІК.

За словами голови Генічеської райдержадміністрації Андрія Онищенка, ситуація вимагає негайного вирішення: «Вже за кілька годин, у разі якщо водопостачання не відновлять, ситуація переросте у стан надзвичайної події».

Відучора районна влада намагається вирішити дане питання. Відбулися зустрічі з представниками правоохоронних органів та громадськістю.

А сьогодні, 10 жовтня, у с. Чонгар відбудеться засідання сесії депутатів Чонгарської сільської ради, на якому вирішуватиметься питання про виділення коштів з місцевого бюджету, аби погасити борг за електроенергію для відновлення водопостачання.

«Для нас головне – це люди, їх життя та комфорт. Це питання буде виважене, з урахуванням думки громади. Обіцяю, що райдержадміністрація вживає усі можливі заходи, аби забезпечити водопостачанням усіх жителів сільської ради та не допустити надалі таких ситуацій», – відзначив голова Генічеської райдержадміністрації.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину