Pik
Сьогодні, 04 Червеня 2020
05.01.2016
164
0

«Газову» ситуацію у Генічеську координуватиме створений в Києві центр

«Газову» ситуацію у Генічеську координуватиме створений в Києві центр

Віце-прем'єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко підписав розпорядження про створення координаційного центру для моніторингу ситуації в Генічеську.
Про це повідомили в Мінрегіонбуді.

«Центр розв'язуватиме невідкладні проблеми життєзабезпечення населення міста, зокрема, забезпечення стабільного газопостачання об'єктів соціальної інфраструктури та споживачів», - пояснив Геннадій Зубко.

Очолив центр заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк. До складу центру увійшли представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства соціальної політики України, НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укртрансгаз» та Херсонської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, 2 січня в Генічеську через пониження температури повітря та обмежену потужність видобутку газу з Стрілкового родовища понизився тиск на комунальному газопроводі. У 1800 абонентів багатоповерхових будинків та 400 абонентів приватного сектору Генічеська не вистачило тиску газу для роботи газових автономних опалювальних приладів.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину