Pik
Сьогодні, 19 Октября 2018
03.10.2017
298
0

Газопровід у Генічеськ збудують у 2018 році

Газопровід у Генічеськ збудують у 2018 році

Державна експертиза проекту будівництва газопроводу у Генічеський район (від Асканії-Нова до Генічеська)  має бути  готова до кінця жовтня. Про це розповів на брифінгу 3 жовтня, після закінчення колегії ОДА, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, передає ПІК.

«Ми проводимо проектні роботи по закільцюванню ГТС України з ГТС Генічеського району, вже прямо зараз здійснюється державна експертиза проекту», - повідомив голова ОДА.

Читайте також: У Генічеську сподіваються, що Гройсман про газопровід не забув

«До кінця жовтня ми отримаємо експертизу і вже просимо Уряд і Парламент щодо відкриття фінансування цього проекту. І на 2018 рік ми зробимо цей газопровід», - відзначив Гордєєв.

Що стосується цьогорічного опалювального сезону, то, як відзначив Гордєєв, розроблена схема і графік відключення у випадку, якщо буде дефіцит газу.

Читайте також: Державна компанія встановила контроль над видобутком газу на Арабатській Стрілці

«На сьогоднішній день ці родовища (Стрілковське родовище - ред.) передані у державне підприємство Чорноморгаз (ДАТ Чорноморнафтогаз – ред.). Поставлено додаткове обладнання для сушіння газу для того, щоб було його більше, і таким чином ми маємо вийти на проектну потужність 75 тисяч кубометрів на добу, щоб  забезпечити потребу району у газі», - повідомив Гордєєв. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину