Pik
Сьогодні, 14 Грудня 2018
13.11.2018
290
0

Газівники Херсонщини залишаються зі «старим» тарифом

Газівники Херсонщини залишаються зі «старим» тарифом

Підвищення ціни на газ нічого не змінило, газівники  Херсонщини залишаються зі   «старим» тарифом. Про це повідомляє прес-служба АТ «Херсонгаз», передає ПІК.

"Із підвищенням   ціни на   енергоносії з 01.11.18 (зокрема мова йде про газ) автоматично підвищилися ціни не тільки на продукти харчування, а й на паливно-мастильні   суміші, обладнання та комплектуючи, і тільки   тариф, а відповідно, і заробітна плата працівників газової кампанії Херсонгаз залишилася сталою, адже тариф на транспортування досі не переглянуто. Отримуючи 60 копійок за транспортування 1м кубічного газу, вартістю 8,55 грн, важко   утримувати мережі в активному робочому стані та залучати фахівців", - йдеться у повідомленні. 

"Херсонгаз, який часто-густо звинувачують у монополії, потрапив саме під дію такої монополії   від НАК “Нафтогаз”, який   залишив за собою прибуток від тарифу у розмірі 88%. АТ   Херсонгаз не отримало нічого, бо тариф залишився незмінним з 2016 року. Намагаючись безперебійно та якісно   надавати послуги підприємство не може забезпечувати 100%   обслуговування газової системи, надто зимовий період. Крім того, працівники Херсонгазу   теж є споживачами   природного газу, які сумлінно сплачують за його використання, навіть з такими мізерними заробітними платами", - йдеться у повідомленні. 

Як раніше передавав ПІК, протягом двох років з АТ «Херсонгаз» звільнилось понад 300 працівників.

Як раніше повідомила адміністрація ТОВ «Херсонрегіонгаз», починаючи з 01 листопада 2018 р. відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», ціна на природний газ з ресурсу ПАТ “НАК “Нафтогаз України” для побутових споживачів та релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності) становить: 8548,92 грн. за 1000 куб.м. 

Читайте також: 

ПАТ "Херсонгаз" хоче беззбитковий тариф

Нардеп Співаковський про «листи щастя» від «Херсонрегіонгазу»

Депутати Херсонської міськради вимагають скасувати підвищення тарифу на газ

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину