Pik
Сьогодні, 21 Февраля 2019
15.06.2016
144
0

Галузеві міністерства мають працювати з Національною академією наук над новими проектами – СпіваковськийI Новости Херсона

Галузеві міністерства мають працювати з Національною академією наук над новими проектами – Співаковський

Перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський виступив організатором першої виставки досягнень Національної академії Наук України у Верховній Раді.

«Дуже важливо, що ми знайшли спільний майданчик для спілкування. Національна академія наук, галузеві академії наук будуть зустрічатися тут, у Верховній Раді. Коли народні депутати голосують за бюджет, вони фактично голосують за інвестиції в Академію наук. Ми спроможні створювати startups, створювати фундаментальну складову, а головне, мі повинні залишати наших молодих людей, наш людський капітал в Україні», - заявив журналістам Олександр Співаковський.

Народний депутат висловив сподівання, що після виставки НАНУ народні депутати створять більш потужний interface між Верховною Радою та Академіями наук, з метою збільшення інвестицій в науку.

«Для нас дуже важливо, щоб галузеві міністерства створювали разом з галузевими академіями нові проекти. Таким чином, академії наук зможуть заробляти кошти не тільки у вигляді державних інвестицій, а й через створення і розвиток інтелектуальної власності», - зазначив політик.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину