Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
11.06.2016
355
0

Футбольні змагання за «Кубок Андрія Путілова» розпочалися

Футбольні змагання за «Кубок Андрія Путілова» розпочалися

Для юних херсонських та білозерських футболістів влаштували спортивне свято.Команди гравців, яким по 10-12 років запросили позмагатися за «Кубок Андрія Путілова».

Урочисте відкриття турніру відбулось сьогодні в Білозерці на стадіоні «Харчовик» . 4 сильні команди з Білозерки, Дніпровського, Велетенського, Кізомиса зійшлися на полі у напруженій грі.

Настрій на перемогу у юних спортсменів був по-особливому войовничий. Адже надихала їх грандіозна футбольна подія - чемпіонат Європи-2016, який розпочався вчора у Франції.

Підтримати футболістів прийшли їх друзі, родичі. Привітати учасників і побажати їм видовищної та чесної гри завітав голова обласної ради Андрій Путілов, під патронатом якого і проходить турнір.

Він наголосив на необхідності підтримувати молоді спортивні таланти, якомога більше дітей залучати до здорового способу життя. «В першу чергу ми- дорослі, повинні піклуватися про здоров'я наших дітей, Саме заради цієї мети організовані змагання. Спорт - об'єднує, виховує характер, дисциплінує», - відмітив голова обласної ради.

Всього ж у турнірі змагаються за першість 20 команд, які рішуче налаштовані вибороти перше місце. А хто ж отримає бажану перемогу ми дізнаємося 15 липня у фіналі на стадіоні в мікрорайоні Корабел.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину